Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Doktor-Czarodziej, który zatrzymuje czas

Doktor-Czarodziej, który zatrzymuje czas

(fot. materiały prasowe)Jeden z najlepszych w Polsce lekarzy medycyny estetycznej, ekspert z popularnego programu telewizyjnego „Sekrety lekarzy” – dr Krzysztof Gojdź zaprasza do lektury swojej pierwszej książki „Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej”, która już 21 października ukaże się nakładem wydawnictwa Edipresse Książki. To jedna z pierwszych na polskim rynku książek multimedialnych, w której słowo pisane uzupełniono treściami audio i video.

„Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej” to książka, która z pewnością zainteresuje wszystkich, którzy dbają o urodę oraz zdrowy i młody wygląd. To idealna lektura dla tych, którzy zauważają u siebie pierwsze oznaki upływającego czasu, ale boją się, albo wstydzą, ze swoim problemem zwrócić do specjalisty. Dr Krzysztof Gojdź w przystępny i często zabawny sposób oswaja czytelników z tajemniczym światem medycyny estetycznej. W książce autor zwraca się bezpośrednio do czytającego, dzięki czemu doskonale przełamuje barierę pomiędzy autorem-lekarzem i czytelnikiem-pacjentem. Znikają tematu tabu, a wstydliwe problemy stają się jedynie doświadczanymi przez wszystkich przypadłościami.

– „Lekarz medycyny estetycznej powinien być nie tylko dobrym fachowcem, ale też mieć zmysł artystyczny, pozwalający spojrzeć na człowieka, jak na dzieło sztuki” uważa dr Gojdź, który zawsze chciał realizować się jako artysta.

Dziś, jest jedną z niewielu osób w Polsce, która potrafi cofnąć czas i wydobyć piękno pacjenta bez użycia skalpela. Nic więc dziwnego, że ma tysiące zadowolonych klientek, które dumnie prezentują umiejętności słynnego doktora. Zaufało mu też spore grono gwiazd. Wśród jego klientek znajdziemy między innymi: Małgorzatę Kożuchowską, Magdę Gessler, Joannę Krupę, Korę czy Agatę Młynarską.

W książce „Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej” dr Krzysztof Gojdź opowiada o swoich doświadczeniach, rozmowach z pacjentami i przytacza najciekawsze historie z jego praktyki. Nie ukrywa tego co myśli i czuje na temat piękna ciała, diet, czy botoksu. Wygłasza kontrowersyjne teorie na temat ludzkich boleści oraz mody na bycie sztucznym człowiekiem. Nie zważając na to co powiedzą inni uświadamia ludzi, że na botoksie świat się nie kończy, a medycyna estetyczna ma do zaoferowania znacznie więcej. W książce spostrzeżenia postronnej osoby punktuje i zadaje najtrudniejsze pytania znakomita dziennikarka Magdalena Rigamonti, która sprawia, że książka staje się jeszcze ciekawsza i ma szansę zrewolucjonizować opinie Polaków, na temat medycyny estetycznej, która dotychczas uznawana była za dziedzinę dostępną bardzo wąskiej grupie pacjentów.

– „W ciągu roku dr Krzysztof Gojdź skradł serca  swoim pacjentkom i… napisał książkę. Jego styl bycia, w tym również narracji  ̶  wzbudza mnóstwo emocji, czasem nawet odbierany jest jako kontrowersyjny. Niemniej jednak chyba wszyscy są tego samego zdania  ̶  to lekarz, który wyróżnia się nie tylko wiedzą i profesjonalizmem, ale również ogromną empatią. A to dla mnie cechy lekarza idealnego;). Jestem pewna, że wraz z wydaniem tej książki grono jego fanek, a tym samym szczęśliwych pięknych kobiet jeszcze się powiększy…” – Małgorzata Kożuchowska.

– „Krzysztof? To mój przyjaciel. Podoba mi się jego podejście do życia, dystans i poczucie humoru. Podobnie jak ja przez lata żył poza Polską, dlatego na wiele spraw spogląda z perspektywy człowieka znającego swoją wartość. Pacjenci go kochają, być może dlatego jego koledzy z branży nie przepadają za nim, a konkurencja chce go zniszczyć. Ale on się nie boi, jest sobą, nie ma żadnych kompleksów i idzie przez świat z podniesioną głową. Przeczytajcie tę książkę, zrozumiecie dlaczego tak go lubię.” – Magda Gessler.

„Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej” to książka nie tylko do czytania, Została ona uatrakcyjniona multimedialnymi treściami, które można pobrać dzięki aplikacji Tap2C. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie. Można ją pobrać z  Google Play i  AppStore. Dzięki niej czytelnik otrzyma dostęp do ekskluzywnych filmów, rozmów z autorem czy pacjentami.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony