Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Tajemnica znalezionego dziennika

Tajemnica znalezionego dziennika

 

(fot. materiały prasowe)Wojciech Zawioła, dziennikarz i wydawca programów sportowych, związany ze stacjami TVN, TVN24 oraz NC+, nominowany w plebiscycie Telekamery 2015, prezentuje swoją najnowszą książkę pt. „Szukaj mnie”.

To współczesna powieść o niespełnionej miłości, zagadkowej zbrodni oraz nieodpartej chęci odkrycia pilnie strzeżonej przez lata tajemnicy. To jedna z pierwszych na polskim rynku książek multimedialnych, w której słowo pisane uzupełniono treściami audio i video, wprowadzającymi czytelnika w klimat powieści. Książka ukazała się 23 września nakładem wydawnictwa Edipresse Książki.

Wojciech Zawioła po raz kolejny udowadnia, że dziennikarz sportowy potrafi wnikliwie analizować nie tylko wydarzenia sportowe, ale także ludzkie emocje. W swojej najnowszej książce opowiada historię mężczyzny znajdującego dziennik tajemniczego R., którego zagadkę za wszelką cenę pragnie wyjaśnić. Bohater odkrywa w sobie żyłkę detektywa i pomimo licznych przeszkód poznaje zaskakujące zakończenie studenckiej miłości opisanej na kartach pamiętnika.

„Szukaj mnie” to współczesna powieść, która pochłania, jak znaleziony pod podłogą dziennik, i którą czyta się jednym tchem, a kiedy się ją kończy okazuje się, że na zewnątrz już świta. W książce miłość, pożądanie i cierpienie przeplatają się z wątkiem sensacyjnym, a także pikantnymi obrazami gorącej namiętności. Autor w umiejętny sposób  prowadzi czytelnika przez świat emocji, zagadek, intryg oraz tajemniczych kobiet zamieszanych w historię dziennika. Już po lekturze pierwszych stron tej dziwnej historii uświadomisz sobie, że musisz poznać jej zakończenie.

„Szukaj mnie” to jedna z pierwszych na polskim rynku książek multimedialnych, w której słowo pisane uzupełniono obrazami oraz dźwiękami, wprowadzającymi czytelnika w unikalny klimat powieści Wojciecha Zawioły. Odtworzenie zakodowanych treści możliwe jest dzięki bezpłatnej aplikacji TAP2C dostępnej w systemach Android oraz iOS.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony