Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Premiera płyty Kasi Moś „Inspination”

Premiera płyty Kasi Moś „Inspination”

(fot. Dominika Cuda)„Inspination” to pierwszy studyjny album Kasi Moś, który ukaże się już 9 października nakładem wytwórni Fonografika. Na albumie znajduje się 13 utworów, większość z nich to wspólne kompozycje rodzeństwa Moś.

To połączenie elektroniki i soulu z elementami popu. Do współpracy został zaproszony młody producent z Kielc – Essex. 

Pierwszy singiel pt.  „Zatracam się” do którego powstał teledysk, cieszy się dużą popularnością w internecie. Kolejny utwór to „Pryzmat” do którego powstał teledysk z gościnnym udziałem Juli Kuczyńskiej „Maffashion”.

– „Pracę nad płytą rozpoczęliśmy dwa lata temu, zależało nam, żeby każdy z utworów na tym krążku był inny, wyjątkowy, żeby ten album najzwyczajniej w świecie nie był nudny. Sądzę, że dzięki tej różnorodności na naszej płycie każdy znajdzie coś dla siebie” – podsumowuje artystka.

Kasia Moś jest finalistką III edycji programu „Must Be The Music”. Występowała w zespole „The Pussycat Dolls Burlesque Review” u boku takich gwiazd jak Kelly Osbourne, Mya i Carmen Electra. Współpracowała m.in. z orkiestrą Aukso przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja Świętego Marka”, Grzechem Piotrowskim, Borysem Szycem, grupą hip-hopową Bezimienni. Zagrała jedną z głównych partii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która odbyła się na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Jej wokaliza do kompozycji Wojciecha Kilara trafiła do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”. Zaśpiewała również piosenki do filmu animowanego „Disco Robaczki”. 

Jest twarzą muzycznych reklam Link4. Wystąpiła podczas takich festiwali jak: Spring Break w Poznaniu, Carpathia Festiwal w Rzeszowie gdzie zdobyła I miejsce, Festiwal Woodstock w projekcie „Kuba Płacisz i goście” oraz 52 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie SuperJedynki.

Tracklista:

Side A
1. Experience 
2. Addiction
3. Fat
4. Pryzmat
5. Strep
6. Beautiful Sunrise (Essex Remix)
7. If You Looking (Essex Remix) 

Side B
1. Intro
2. Zatracam się
3. Beautiful Sunrise  
4. Supernowa
5. If You Looking
6. Outro 

Rekomendacja:
„Kasia Moś to na pewno jedna z najciekawszych wokalistek, które pojawiły na naszej scenie muzycznej. Posiada mocny głos o intrygującej i przyjemnej barwie i potrafi się nim wspaniale posługiwać. Jest bardzo muzykalna i dodatkowo wykonuje niesztampową, oryginalną muzykę, która zyskuję tym bardziej im dłużej jej słuchamy. Myślę, że przed Kasią jest wspaniała przyszłość, a i ze spokojem mogę polecić teraźniejszość, czyli nową płytę – „Inspination”. Andrzej Puczyński

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony