Jestes tutaj: Home » MUZYKA » „Mały Chłopiec” tworzy wielką muzykę! Poznajcie duet Malky

„Mały Chłopiec” tworzy wielką muzykę! Poznajcie duet Malky

(fot. materiały prasowe)Duet Malky tworzą wokalista Daniel Stoyanov oraz producent i klawiszowiec Michael Vajna.

Nazwa Malky pochodzi z języka bułgarskiego i znaczy po prostu „mały chłopiec”. Daniel wyemigrował z Bułgarii do Niemiec jako niemowlę. Z kolei Michael ma węgierskie korzenie. Poszukiwanie miejsca, które można nazwać domem było częstym tematem ich rozmów i nieskończonym źródłem inspiracji dla muzyki i tekstów.

Malky postanowili odświeżyć brzmienie lat 60. za pomocą współczesnych możliwości aranżacyjnych i producenckich. Łącząc potencjał klasycznych utworów soul/R&B z subtelnymi, elektronicznymi elementami, stworzyli prawdziwie wyjątkowe brzmienie – wymagające i melancholijne, ale zapadające w pamięć i odważne.

„Soon” – debiutancki album, który ukazał się latem ub.r. sprawił, że niemieckie media zwróciły na nich uwagę. Zaowocowało to licznymi wystąpieniami w telewizji, prasie i radiu oraz trasą promującą wydawnictwo po Niemczech, Austrii i Szwajcarii (ponad 100 wyprzedanych koncertów). Międzynarodową rozpoznawalność duet zyskał występując na takich festiwalach jak: Eurosonic Noorderslag, Sonic Visions czy Reeperbahn Festival. Ponadto, zaprezentował się ostatnio przed uczestnikami Musexpo w Los Angeles.

Zyskawszy wielką popularność w Niemczech, Malky ze swoim nadchodzącym wydawnictwem „Diamonds” są gotowi rozkochać w sobie resztę świata. Na EP-ce, która ukazuje się 9 października (już teraz można zamówić ją w serwisie iTunes TUTAJ,), znalazło się 5 utworów:

1.      Diamonds
2.      History of  Broken Hearts
3.      Beautiful Vacation
4.      Human Love
5.      Diamonds (wersja akustyczna)

Nowa płyta studyjna Malky zaplanowana jest na początek 2016 roku.

 

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony