Jestes tutaj: Home » MUZYKA » To już oficjalne! Sam Smith w soundtracku do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie „Spectre”

To już oficjalne! Sam Smith w soundtracku do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie „Spectre”

(fot. materiały prasowe)„Writing’s On The Wall” będzie promować 24. część przygód o Agencie 007. Utwór jest dostępny w serwisach muzycznych od 25 września. Premiera filmu na przełomie października i listopada!

Multi-platynowy artysta Sam Smith współtworzył „Writing’s On The Wall” z laureatem GRAMMY Jimmym Napesem. To pierwsza piosenka tytułowa nagrana przez brytyjskiego solowego artystę od 1965 roku!

Debiutancki album Smithta „In The Lonely Hour” od razu zajął 1. miejsce na listach w Wielkiej Brytanii i 2. w Stanach Zjednoczonych. Od tamtego czasu artysta miał pięć singli na pierwszych miejscach w UK, zdobył cztery GRAMMY, trzy nagrody BRIT, sześć MOBO i AMA!

Producenci filmu komentują ogłoszenie słowami „Sam i Jimmy napisali najbardziej inspirującą piosenkę do Spectre, a dzięki niezwykłemu wokalowi  Sama „Writing’s On The Wall” na pewno będzie najlepszym do tej pory utworem z filmu o Bondzie”.

Smith dodaje: „To jeden z najważniejszych momentów w mojej karierze. Spotkał mnie niesamowity zaszczyt. Jestem niesamowicie podekscytowany, że mogąę brać udział w tak legendarnym przedsięwzięciu i współpracować z największymi artystami, którzy zawsze byli moimi muzycznymi inspiracjami. Mam nadzieję, że piosenka Wam się spodoba tak bardzo, jak mi podobało się jej tworzenie.”

Poprzednie 23 piosenki tytułowe z Bonda zapisały się jako jedne z najbardziej zapamiętanych w historii muzyki filmowej. Ostatnia z nich – „Skyfall” wykonana przez Adele, została nagrodzona Oscarem i Złotym Globem za najlepszą piosenkę z filmu, nagrodę BRIT za najlepszy Brytyjski singiel roku i statuetkę GRAMMY.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony