Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Warszawa jest trendy – wielkie wydarzenie w Stolicy

Warszawa jest trendy – wielkie wydarzenie w Stolicy

(fot. materiały prasowe)Już w najbliższy weekend 4- 6 września rozpocznie się kolejna edycja „Warszawa jest trendy”. Przed nami mnóstwo wspaniałych koncertów, spektakli teatralnych imprez w klubach, a także wydarzeń sportowych, rekreacyjnych oraz plenerowych.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Mali mieszkańcy będą mogli brać udział w wielu warsztatach, zabawach z animatorami kultury. Wielką niespodzianką i radością są koncerty na żywo, usłyszymy wspaniałą Jessie Ware, Lemon oraz Afromental. Będzie można także wybrać się na recital Ireny Santor. Dla fanów sztuki filmowej nieme kino Chaplina, a w kinie Luna film niespodzianka. Na deskach teatru zobaczyć można przedstawienia m.in. pt. „Depresja Komika”, „Lilia Weneda”, „Bajka o deszczowej kropelce i tęczy”. Przy okazji wydarzenia zwiedzić można Stadion Legii Warszawa, Praską Ferajne, podziemie Pałacu Kultury i Nauki, a także odbyć spacery sto metrów od metra. W stolicy odbędzie się także próba bicia rekordu w planszowej grze „Monopoly”.

Jednym słowem w ten weekend Warszawa będzie jedną z najaktywniejszych, najmodniejszych i najgorętszych (bez względu na pogodę) stolic na świecie.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony