Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » W najbliższy piątek – koncert Julii Marcell

W najbliższy piątek – koncert Julii Marcell

(fot. students.ch)Stacja Mercedes w zbliżający się piątek gościć będzie piosenkarkę Julię Marcell. Muzyka którą tworzy młoda artystka to indie pop. Dzięki niesamowitym i oryginalnym dźwiękom słuchacz przenosi się do magicznej krainy, pełnej energii, ale także tajemnicy.

Porównywałabym uczestnictwo w jej koncertach do przeniesienia się do tajemniczego ogrodu. Koncerty na których miałam okazję być w Cieszynie czy w Warszawie na Juwenaliach Uniwersytetu Warszawskiego wywarły na mnie spore wrażenie. Dlatego też polecam udać się jutro na koncert do Stacji Mercedes na Powiślu.

Julia Marcell pochodzi z Olsztyna, jest laureatką Nagrody Grzegorza Ciechowskiego. Otrzymała także Paszport Polityki w kategorii muzyka popularna. Julia to nie tylko pięknie śpiewająca, ale także przedsiębiorcza i zaradna kobieta. Artystka wzięła sprawy finansowe we własne ręce, dzięki prośbie uzbierała z fanami wysoką kwotę aby nagrać materiał na swoją debiutancką płytę. Marcell działa na własnych warunkach, nie wpadła w pustą machinę show biznesu, co jednak nie przeszkadza jej w zdobywaniu nowych słuchaczy. Jest oryginalna i świeża mimo, że na rynku nie jest od wczoraj. Nagrała już trzy albumy. Warto posłuchać chociaż raz na żywo bo to naprawdę artystka na wysoki poziomie.

Jutro w strefie Mercedes o 20.00 wstęp wolny.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony