Jestes tutaj: Home » FILM » Nowy sezon „Devious Maids”

Nowy sezon „Devious Maids”

(fot. materiały prasowe)Gratka dla fanów serialu „Devious Maids”. W Polsce trwa właśnie emisja najnowszego sezonu. Jest to już trzecia partia przygód niesamowitych pokojówek.

Tak jak w poprzednich częściach pojawia się wątek kryminalny. Nie zabraknie także historii z życia uczuciowego bohaterów. Będziemy świadkami morderstw, romansów, układów, powrotów i rozstań. Razem z bohaterkami lekkim krokiem będziemy odkrywać coraz to bardziej niepokojące zdarzenia. Nie zabraknie szaleństw, mocnych zwrotów, a także sporej dawki humoru. Tego ostatniego doznawać będziemy przede wszystkim ze strony pewnej siebie Carmen Luny, a także najbardziej „kochającej” się pary Powellów. Pojawią się także nowi bohaterowie. Wrócą dawni ukochani i krewni. Inni odejdą.

Jest to projekt porównywalny z „Gotowymi na Wszystko”. Serial ten jest jak przejażdżka na karuzeli, na którą zapraszam nie tylko fanów serialu, ale osoby które jeszcze nie miały okazji zobaczyć żadnego odcinka. Wartka akcja i scenariusz wciągają, nie tylko damską część widowni.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony