Jestes tutaj: Home » FILM » Multikino ma już 700 000 fanów na Facebooku

Multikino ma już 700 000 fanów na Facebooku

(fot. materiały prasowe)Multikino Polska jest największym fanpage’em kinowym w Polsce i drugim pod względem liczby fanów w Europie. Ponad 700 000 osób w ciągu pięciu lat polubiło Multikino na Facebooku. Z tej okazji sieć multipleksów przygotowała atrakcje dla fanów.

Multikino zajmuje pierwsze miejsce pod względem liczby fanów na Facebooku w kategorii Film Industry oraz piąte miejsce w kategorii Entertainment w Polsce (źródło: Socialbakers). Znajduje się również w czołówce największych kinowych fanpage’y w Europie, zajmując drugą pozycję. Aby podziękować widzom, sieć kinowa przygotowała wiele atrakcji, które jeszcze bardziej umilą czas spędzony na Multikinowej fanstronie.

Celebrowanie 700 tysięcy fanów rozpoczęła zabawa z odgadywaniem tytułów filmów. Na cover photo pojawił się obrazek, na którym ukryte są tytuły ponad 60 filmów. Autorem grafiki jest Alek Morawski, uznawany za jednego z najciekawszych polskich ilustratorów. Widzowie mogą sprawdzić swoją wiedzę i spostrzegawczość oraz potraktować zabawę jako rozgrzewkę przed konkursami, w których będą do wygrania zaproszenia do kina. Pierwszy konkurs już 12 sierpnia.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony