Jestes tutaj: Home » slider » „Widok z mostu” z Markiem Strongiem 13 sierpnia po raz pierwszy w Multikinie!

„Widok z mostu” z Markiem Strongiem 13 sierpnia po raz pierwszy w Multikinie!

(fot. materiały prasowe)British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu „Widok z mostu” („A View from the Bridge”). Sztukę w reżyserii Ivo van Hove’a w ramach cyklu „Scena brytyjska na dużym ekranie” będzie można obejrzeć już 13 sierpnia w wybranych kinach sieci. W roli głównej zobaczymy Marka Stronga („Sherlock Holmes”, „W sieci kłamstw”, „Gra tajemnic”).

O spektaklu:
Wielki dramaturg Arthur Miller, autor takich dzieł, jak „Śmierć komiwojażera” i „Czarownice z Salem”, po raz kolejny konfrontuje się z „amerykańskim snem” ukazując ciemniejsze i brutalniejsze oblicze opowieści o szczęściu i karierze za „wielką wodą”. Na miejscu włoscy emigranci stawali się w większości obywatelami drugiej kategorii, chwytającymi się najniżej płatnych zajęć i sfrustrowanymi pogonią już nie za wymykającymi się marzeniami o lepszym życiu, ale za przetrwaniem w ubogich dzielnicach, jak Brooklyn w latach 40-tych.

Eddie Carbone, doker z Brooklynu, zaprasza kuzynów z Sycylii do kraju wolności. Kiedy jeden z nich zakochuje się w jego pięknej siostrzenicy, emigranci odkrywają, że wolność ma swoją cenę. Zazdrość i brak zaufania Eddiego odsłania głęboki sekret, który prowadzi go ostatecznie do zdrady własnych przekonań i prawideł moralnych wyniesionych ze „starego kraju”. Wizjoner Ivo van Hove reżyseruje tę niezwykłą adaptację tragedii Millera na scenie londyńskiego West Endu. W roli Eddiego Carbone występuje Mark Strong, znany z licznych hollywoodzkich produkcji, jak „Gwiezdny pył”, „W sieci kłamstw”, „Sherlock Holmes”, „Robin Hood”, czy „Gra tajemnic”.

Przedstawienie z polskimi napisami.

Czas trwania: 2 godziny 40 minut. + ok 5 minut materiałów autopromocyjnych Multikino.
Przerwa: brak

Spektakl zobaczymy 13 sierpnia 2015 o godzinie 19:00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

Bilety:
35 zł – normalny
30 zł – ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy) lub z kuponem z magazynu Multikino & Gala lub z kuponem z magazynu Sens (na rynku od 19 lutego).
25 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)
Bilety grupowe dla grup powyżej 15 osób do nabycia u specjalistów ds. rezerwacji grupowej w poszczególnych kinach (telefony kom. pon – pt, 9-17).

Bilety już w sprzedaży w kasach kin i na stronie: www.multikino.pl 

Organizator: Multikino S.A.
Partner Strategiczny: British Council
Sponsor: FCA Poland producent nowego crossovera Fiata 500X
Mecenat: Osram
Dystrybutor: Cikanek Film Sp. z o.o.
Nośnik / Technologia: DCP, High Definition, Digital Dolby Surround, polskie napisy
Patroni: Aktivist, Sens, Magazyn Kulturalny, Aktywni Plus, Teacher.pl, Tygodnik Przegląd, Infomusic.pl, Superstarsi.pl, TerazTeatr.pl, trojmiasto.pl, Mówią Na Mieście oraz RMF Classic.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony