Jestes tutaj: Home » FILM » „Barbie. Rockowa księżniczka” premierowo na ekranach kin sieci Multikino

„Barbie. Rockowa księżniczka” premierowo na ekranach kin sieci Multikino

(fot. film.interia.pl)Już 14 sierpnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo animację „Barbie Rockowa Księżniczka”. Film dostępny będzie w ofercie Rodzina leci do kina, czyli tańsze bilety dla rodziców przy zakupie biletów ulgowych dla dzieci.

Przygotujcie się na prawdziwy rock and roll! W tym przepełnionym bitami musicalu, Barbie jako Courtney, współczesna księżniczka, zmierzy się z nie lada wyzwaniem – zamieni się miejscami z Eriką, słynną gwiazdą rocka. Te dwa zupełnie różne światy zmieszają się, kiedy księżniczka Courtney trafi na Obóz Gwiazd POP, podczas gdy gwiazda rocka Erika zostanie wysłana na Obóz dla Księżniczek. Oba rywalizujące obozy będą starały się naprawić błąd, gdy tymczasem Courtney i Erika zaczną dostosowywać się do światów, których wcześniej nie znały. Co więcej, światy te wydadzą im się fascynujące, dziewczynki znajdą nowych przyjaciół i przeżyją przygody, na jakie nie miałyby wcześniej szans. Kiedy jednak zdadzą sobie sprawę, że festiwalowi, w którym rywalizują oba obozy, grozi zamknięcie, pokonają wszelkie trudności i różnice, by wspólnie walczyć o jedną sprawę. Odnajdą swoje własne głosy i udowodnią, że wszystko jest możliwe, kiedy tylko zaufasz marzeniom.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony