Jestes tutaj: Home » FILM » Reżyser „Sherlocka Holmesa” odkurzy historię Króla Artura

Reżyser „Sherlocka Holmesa” odkurzy historię Króla Artura

(fot. schmoesknow.com)Historia Króla Artura i rycerzy Okrągłego Stołu powróci po raz kolejny na ekrany kin. Zostanie ona oparta na scenariuszu Joby’ego Harolda „Przebudzenie”.

Tym razem wyzwania nadania nowego charakteru historii podejmie się brytyjski reżyser Guy Ritchie, którego najgłośniejszym filmem jak do tej pory stała się ekranizacja „Sherlocka Holmesa” w 2009 roku i jego kontynuacja „Sherlock Holmes. Gra cieni” w 2011 roku. Reżyser w tym roku zaprezentuje nam jeszcze film akcji z elementami komedii „Kryptonim U.N.C.L.E.”, który to film otrzymał Nagrodę Publiczności na Festiwalu Transatlantyk 2015.

W nowej odsłonie „Rycerze Okrągłego Stołu: Król Artur” tytułowy władca zdobędzie miecz, zwany Ekskaliburem, za pomocą którego będzie chciał wymierzyć sprawiedliwość mordercy swoich rodziców. W tytułowej roli zobaczymy Charliego Hunnama, znanego m. in. ze „Wzgórza Nadziei”, a także: Jude Law („Wróg u bram”), Eric Bana („Zbaw nas ode złego”) i Astrid Berges-Frisbey, znana z postaci syreny w filmie „Piraci z Karaibów. Na nieznanych wodach”.

Premiera historii Króla Artura i jego rycerzy planowana jest na 20 lipca 2016 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 7 = czterdzieści dziewięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony