Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowy klip Kasi Moś

Nowy klip Kasi Moś

 

(fot. materiały prasowe)Już jest najnowszy teledysk Kasi Moś x Essex „Pryzmat” z gościnnym udziałem Juli Kuczyńskiej MAFFASHION.

„Pryzmat” to trzeci singiel Kasi Moś zapowiadający dwupłytowy album Artystki, który ukaże się w październiku. Tekst napisała Kasia i jak sama mówi: „Słowa piosenki „Pryzmat” mówią o pielęgnowaniu swojej indywidualności. Wyjątkowość każdego z nas stanowi wartość samą w sobie, toruje drogę zmianom i postępowi oraz inspiruje do rozwoju”. Producentem muzycznym utworu jest ESSEX.

Reżyserem teledysku jest Adam Gawenda AG STUDIO, który jest reżyserem również dwóch poprzednich klipów Kasi do „Zatracam się” i „Break”.

Finalistka III edycji Must Be The Music, występowała m.in. z zespołem „Pussycat Dolls Burlesque Reviev” obok Kelly Osborne, Mya i Carme Electra, można ją było również zobaczyć podczas tegorocznego 52 KFPP w Opolu w kocercie SuperJedynki 2015. Była jedną z Artystek występujących podczas tegorocznego Festivalu SPRING BREAK 2015 w Poznaniu. W czerwcu zdobyła I miejsce podczas Festivalu Carpathia Rzeszów 2015.

Zagrała jedną z głównych partii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która odbyła się na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie.

Jej wokaliza do kompozycji Wojciecha Kilara trafiła do fimlu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”. Jest twarzą muzycznych reklam LINK4.

Podczas tegorocznego Festivalu WOODSTOCK Kasia wystąpi w projekcie „Kuba Płucisz i goście”. To jednak tylko niewielka część jej sukcesów.

 

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony