Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Ella Eyre – nowy album wkrótce w sklepach

Ella Eyre – nowy album wkrótce w sklepach

(fot. materiały prasowe)Jeszcze na długo przed wydaniem płyty Ella Eyre stała się jednym z największych objawień 2014 r. Wyjątkowy głos, nietuzinkowa uroda z burzą charakterystycznych loków i talentem do pisania chwytliwych piosenek sprawiły, że ta zaledwie 21-letnia Brytyjka to jedna z najbardziej ekscytujących wokalistek ostatnich lat.

Na swoim koncie ma już statuetkę Brit Award za hit „Waiting All Night” z grupą Rudimental, a ostatnio została twarzą nowych perfum Emporio Armani. Debiutanckim albumem „Feline” ostatecznie udowadnia dlaczego jest o niej głośno! „Feline” to podsumowanie dotychczasowych doświadczeń artystki – zarówno tych złych jak i dobrych. „Każdy toczy swoje prywatne boje, Feline opowiada o tym jak sobie z tym radzić” – mówi Ella. Utwory zawarte na albumie doskonale wyrażają osobowość Brytyjki – są energiczne, przebojowe, bezkompromisowe  i pełne trafnych obserwacji.

„Feline” powstawało w studiach w Londynie, Sztokholmie i Los Angeles, a za produckcję materiału odpowiedzialni są: Greg Wells, (Adele, Katy Perry), Futurecut, Utters (Drake), Jarrad Rogers (Lana Del Rey, Lauryn Hill), Jonny Lattimer (Ellie Goulding, Sam Smith) i Chris Loco (Kwabs, Wiley). Na płytę trafiły wszystkie dotychczasowe hity Elli Eyre, a także nagrania, w których pojawiła się gościnnie – „Gravity” DJ-a Fresha oraz „Waiting All Night” Rudimental, ale tym razem w specjalnej akustycznej wersji, dostępnej tylko na edycji deluxe.

Tracklista:
1. Together
2. If I go
3. Always
4. Good times
5. Comeback
6. Gravity (DJ Fresh ft. Ella Eyre)
7. Deeper
8. Two
9. Even if
10. All about you
11. Home
12. Alone Too
13. Worry about me
14. Typical me

Deluxe:
15. Waiting All Night (Acoustic)
16. Don’t Follow Me
17. Everyone Goes Your Way
18. We Don’t Have To Take Our Clothes Off

Premiera albumu „Feline” 28 sierpnia!

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony