Jestes tutaj: Home » FILM » Znany Polak – Adi Spektor

Znany Polak – Adi Spektor

(fot. materiały prasowe)Adi Spektor – Polak, 16 lat mieszkający w USA, jest aktorem, reżyserem oraz producentem filmów krótkometrażowych. Na swoim koncie ma role obok znanych aktorów, także Polaków – m.in. wystąpił z Markiem Proboszem w filmie „Praca”.

Filmy, w których gra Spektor oraz, których jest reżyserem, cieszą się dużą popularnością. Adi Spektor odniósł już liczne sukcesy na festiwalach m.in. w San Diego, Los Angeles, Hiszpanii i Korei. Film który, nakręcił aktor był także nominowany w Toronto Smartphone Film Festiwal i zajął 4 miejsce na 46 produkcji. W sierpniu będzie na festiwalu w Australii.

Jeden z jego filmów – „Odlot”, został przyjęty na Festiwal Filmowy w Cannes w kategorii filmów krótkometrażowych. Nie zajął czołowego miejsca, ale  produkcją zachwycony był znany aktor – Tom Cruise, który swoją aprobatę dla tego dzieła, wyraził na Twitterze.

Teraz nasz rodak chce wyreżyserować następny film! Tym razem iPhonem 6 i ma nadzieję, że dogoni w prestiżowych nagrodach poprzednie produkcje.

Aktor już zapowiada, że ten film będzie miał wiele wspólnego z „50 Twarzy Greya”, co niewątpliwie zapewni mu spore zainteresowanie oraz wzbudzi emocje. Będzie opowiadał o trójce gejów w domu wyjętym prosto z filmu dla dorosłych.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony