Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Dawid Podsiadło rozpoczął prace nad drugą płytą! Premiera już jesienią

Dawid Podsiadło rozpoczął prace nad drugą płytą! Premiera już jesienią

(fot. materiały prasowe)Po spektakularnym sukcesie „Comfort and Happiness” i osiągnięciu przez album statusu Diamentowej Płyty przyszedł czas na jego następcę.

Dwa lata od wydania debiutanckiego krążka Dawid Podsiadło ponownie zamknął się w studiu nagraniowym by pracować nad świeżym i mocno wyczekiwanym materiałem. – „To duże wydarzenie, kolejny raz mogę rejestrować dźwięki i emocje, słowa i uczucia, radości i smutki, kłamstwa i prawdy. Mam nadzieję, że to, co zarejestrujemy przez najbliższe tygodnie, sprawi, że poranki i wieczory słuchaczy będę w jakikolwiek sposób urozmaicone” – ekscytuje się wokalista.

W międzyczasie w życiu Dawida pojawiły się wyróżnienia i nowe wyzwania. Światło dzienne ujrzał krążek zespołu Curly Heads, a sam artysta rozpoczął przygodę z radiem – na antenie Czwórki prowadzi program „Podsiadówka”. Poprzeczkę zawieszał sobie bardzo wysoko. Nie inaczej jest w przypadku piosenek, nad którymi obecnie pracuje.

Premierowe utwory powstają w Studiu Custom 34 w Gdańsku. Producentem albumu ponownie został Bogdan Kondracki (znany ze współpracy z Moniką Brodką, Anią Dąbrowską i Noviką).

Premiera drugiej płyty Dawida Podsiadło zaplanowana jest na jesień 2015. Album ukaże się nakładem Sony Music Poland.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony