Jestes tutaj: Home » FILM » Ruszyła sprzedaż biletów na najgorętszy film tego lata – Magic Mike XXL

Ruszyła sprzedaż biletów na najgorętszy film tego lata – Magic Mike XXL

(fot. materiały prasowe)Od 3 lipca Multikino rozpoczęło sprzedaż biletów na najgorętszy film tego lata. „Magic Mike XXL” trafi do kina 17 lipca, ale już teraz można zająć najlepsze miejsca na sali, aby zobaczyć seksowne show.

Gwiazdy światowego hitu Magic Mike z 2012 roku: Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash, Adam Rodriguez oraz Gabriel Iglesias ponownie zagrają razem w sequelu tej produkcji — Magic Mike XXL.

Akcja filmu Magic Mike XXL rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz także pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi poszukać sobie nowego zajęcia. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu — wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a.

W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością.

W okresie 3 – 9 lipca nie ma możliwości rezerwacji biletów.

Bilety na film można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony