Jestes tutaj: Home » FILM » Wakacje pełne rabatów w Multikinie

Wakacje pełne rabatów w Multikinie

(fot. materiały prasowe)Na zbliżające się wakacje Multikino przygotowało gratkę dla kinomaniaków, czyli kupony rabatowe na filmy, wydarzenia specjalne oraz produkty z oferty barowej. Będą dostępne w wybranych kinach sieci Multikino od 12 czerwca z możliwością realizacji do 31 sierpnia.  Spędź wakacje z Multikinem i zaoszczędź nawet 145 zł!

Kupony wakacyjne do Multikina to oferta dla wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez filmowych emocji. Kupony dostępne będą w aplikacji Qpony.pl oraz w wybranych kinach sieci Multikino. Oferta obejmuje: rabaty na filmy 2D, wydarzenia specjalne oraz produkty z oferty barowej. Kupony będzie można realizować od 12 czerwca do 31 sierpnia w 19 kinach sieci Multikino.

W wakacje w repertuarze Multikina znajda się m.in.:
– Jurassic World,
– Minionki,
– Terminator: Genisys,
– Ted 2,
– Magic Mike XXL,
– Mission Impossible – Rogue Nation.

Kupony będą obowiązywać na wydarzenie specjalne: Nocne Maratony Filmowe i Poranki oraz produkty z oferty barowej: zestawy Multihit, Oskar, Nachos oraz kawę.

Kupony będzie można realizować w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Poznań 51, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Kraków, Kielce, Koszalin, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Łódź, Olsztyn.

Więcej informacji: www.multikino.pl

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony