Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Szymon Chodyniecki „Sam na sam” w klipie do debiutanckiego singla

Szymon Chodyniecki „Sam na sam” w klipie do debiutanckiego singla

(fot. materiały prasowe)Mało kto ma talent do tworzenia tak chwytliwych melodii jak Szymon Chodyniecki. Debiutanckiemu singlowi „Sam na sam” towarzyszy emocjonalny teledysk.

Ma zaledwie dwadzieścia jeden lat, sam pisze, komponuje i produkuje. Jest multiinstrumentalistą – gra na wiolonczeli, gitarze, fortepianie i perkusji. Dzięki działalności w zespole South Blunt System zdobył serca Internautów i prawie trzydzieści milionów wyświetleń w serwisach streamingowych. Największą popularność przyniósł mu kawałek „Była chłodna”.

„Sam na sam” to solowa odsłona wokalisty. Chodyniecki prezentuje się fanom od nieznanej dotąd strony, a nowym utworem z pewnością powtórzy sukces poprzednich, które napisał. Zarówno muzyka jak i tekst piosenki są autorstwa Szymona. Dzięki temu singlowi artysta trafia do głównego nurtu polskiej sceny muzycznej. Stał się dojrzałym muzykiem gotowym do podbicia rozgłośni radiowych i najważniejszych list przebojów.

Teledysk zapowiada pierwszy solowy album Szymona Chodynieckiego, który światło dzienne ujrzy nakładem Sony Music Poland.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony