Jestes tutaj: Home » MUZYKA » „Poznaj Piotra, mnie i mą ex”

„Poznaj Piotra, mnie i mą ex”

(fot. tacohemingway.com)Taco Hemingway czyli Filip Szcześniak to dwudziestoczteroletni tłumacz języka angielskiego. Brzmi niepozornie prawda? Pozory jednak mylą, razem z przyjacielem z liceum stworzył płytę inną niż wszystkie.

„Warszawski trójkąt” to projekt chłopaków, ukrywających się pod pseudonimami Taco Hemingway i Rumak. Płyta to fabularna rap opowieść, w której poznajemy dwóch mężczyzn i kobietę którą pierwszy pożąda, a drugi unika. Tłem dla ich historii są warszawskie ulice, bary i knajpy gdzie strumieniem leje się alkohol, a  w powietrzu unosi się zapach dymu z papierosów. Pod osłoną nocy bardziej boli serce, pije i pali się więcej, kocha i nienawidzi mocniej. Odczuwa się też bolesny proces dorastania oraz ogrom zaprzepaszczonych  szans. Wszystko to zostało uchwycone i w idealnych proporcjach nagrane na płycie.  Niektórych miejsc już nie znajdziemy na mapie, ale to tylko dodaje muzyce wrażenia ulotności i melancholii.

Spokojny tembr głosu Taco, fantastyczne teksty i muzyka, która została skomponowana na wysokim poziomie. sprawia, że jest to płyta, którą przesłuchać powinien każdy młody Warszawiak. Artyści wystąpili niedawno w Opolu, oraz planują dalsze występy. W planach jest też kolejny projekt.

Płytę „Warszawski Trójkąt” można zakupić, albo ściągnąć za darmo na stronie  www.tacohemingway.com.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony