Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Polsat SuperHit Festiwal 2015 już w ten weekend

Polsat SuperHit Festiwal 2015 już w ten weekend

(fot. materiały prasowe)Sopot kojarzy się z molo. Ale także z wakacjami, słońcem, plażą i Bałtykiem. W Sopocie jest też Opera Leśna. I to tam, już w ten weekend, będzie się działo.

Opera Leśna to miejsce, w którym odbędzie się Polsat SuperHit Festiwal 2015. Podczas trzech dni festiwalowych publiczność sopocka oraz widzowie zgromadzeni przed telewizorami zobaczą ponad stu wykonawców.

W pierwszym dniu festiwalu odbędzie się „Koncert Platynowy”. Na scenie zaprezentują się muzycy, których płyty sprzedawały się najlepiej w okresie styczeń 2014 – luty 2015. Na scenie wystąpią: Dawid Podsiadło, Mela Koteluk, Cleo i Donatan, Piersi, LemON, Dawid Kwiatkowski, Artur Rojek i Sylwia Grzeszczak. Zwieńczeniem pierwszego dnia festiwalu będzie jubileusz 20-lecia Szwagierkolaski.

Podczas drugiego dnia festiwalu odbędzie się koncert „Radiowy Przebój Roku”, podczas którego zostaną zaprezentowane polskie piosenki, które w minionych dwunastu miesiącach najczęściej pojawiały się w rozgłośniach radiowych. W tym dniu wystąpią: Bednarek, Mesajah, Kasia Popowska, Bracia, Enej, Margaret, LemON, Liber & Natalia Szroeder, Ania Wyszkoni, Grzegorz Hyży oraz Mrozu.

Ostatni dzień to, tradycyjnie, kabareton. W tym roku odbędzie się on pod hasłem „Prywatka w Operze Leśnej”. Na scenie wystąpią najlepsze polskie kabarety i stand-uperzy, m.in.: kabaret Neo-Nówka, Kabaret Młodych Panów, kabaret Ani Mru Mru, kabaret Smile, Piotr Bałtroczyk, Cezary Pazura, Ewa Błachnio, Jerzy Kryszak, Kacper Ruciński, Marcin Daniec.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony