Jestes tutaj: Home » FILM » Będzie nowe „Twin Peaks”

Będzie nowe „Twin Peaks”

(fot. materiały prasowe)Po licznych zawirowaniach i ciągłych spekulacjach, w końcu mamy potwierdzenie. David Lynch nakręci nowy sezon „Miasteczka Twin Peaks”.

Jeszcze niedawno mogliśmy przeczytać, że cały projekt spalił na panewce. Prawdopodobnie szło o pieniądze, zdaniem Lyncha stacja Showtime nie podeszła do sprawy nowego scenariusza z należytą powagą. Teraz jednak rzecz zmierza już do szczęśliwego finału, a tym będzie oczywiście seria nowych odcinków, która ma mieć premierę w przyszłym roku.

Dla fanów serialu to na pewno świetna wiadomość, choć pewnie nie zabraknie też głosów trochę bardziej sceptycznych. W końcu dwa razy do tej samej rzeki wchodzić się nie powinno. Tyle, że ta rzeka to Wind River, a nad nią niewiele rzeczy dzieje się jak powinno…

Jak na razie nie znamy konkretnych nazwisk, ale media donoszą, że w postać Dale’a Coopera wcielić się ma ponownie Kyle MacLachlan. Być może w najbliższych miesiącach będą się pojawiać kolejne, bardziej precyzyjne informacje. Pozostaje czekać na szczegóły produkcji, no i na to, co tym razem wymyśli legendarny David Lynch.

 

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony