Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Nikon1 J5 i masa cennych nagród w Konkursie Fotograficznym Empiku

Nikon1 J5 i masa cennych nagród w Konkursie Fotograficznym Empiku

(fot. materiały prasowe)Poręczny bezlusterkowiec Nikona, którego nie ma jeszcze w sprzedaży, profesjonalny monitor EIZO stworzony z myślą o fotografach, akcesoria dla pasjonatów, warsztaty w Akademii Nikona i bony do wykorzystania w serwisie – takie nagrody czekają na fotoamatorów, którzy staną do pojedynku w VII edycji Fotograficznego Konkursu Empiku.

Właśnie startuje VII edycja Fotograficznego Konkursu Empiku, która dedykowana jest pasjonatom fotografii i fotografom-hobbystom. W tym roku fotoamatorzy mogą nadsyłać swoje prace w dwóch kategoriach tematycznych – Portret i Fotografia Ulicy, które oceniać będzie jury w składzie: fotograf i wykładowca Akademii Nikona – Paweł Duma, redaktor naczelny magazynu fotograficznego Digital Camera Poland – Maciej Zieliński oraz redaktor prowadzący serwisu internetowego fotoblogia.pl – Krzysztof Basel.

Prace przyjmowane są od 6 maja do 30 czerwca br., a swoje zdjęcia należy wysyłać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie Konkursu. Tam też zobaczyć można zgłoszone już prace oraz laureatów ubiegłorocznych edycji. Wyniki VII edycji Konkursu Fotograficznego Empiku zostaną ogłoszone w drugiej połowie lipca.

To już VII edycja Konkursu, który z roku na rok staje się coraz popularniejszy wśród fotografów – amatorów. Tegoroczna tematyka obydwu kategorii jest na tyle szeroka, że niewątpliwie udział w Konkursie wziąć mogą zwolennicy różnych dziedzin fotografii – od kreacji, aż po reportaż.

Empik i Empikfoto.pl w tym roku postanowiły także nagrodzić autora zdjęcia, które otrzyma największą liczbę głosów. Dodatkowo, każda z osób, która weźmie udział w Konkursie lub zagłosuje na inne prace otrzyma kod rabatowy w wysokości 60% na dowolne odbitki w linii Premium lub Standard.

Na laureatów tegorocznej edycji czekają atrakcyjne nagrody. Dla dwóch pierwszych miejsc (po jednym w każdej kategorii) organizatorzy przewidzieli przedpremierowe bezlusterkowce Nikona, monitory EIZO i bony na zakupy w serwisie empikfoto.pl o wartości 250 zł. W Konkursie do wygrania także warsztaty w Akademii Nikona, profesjonalne akcesoria dla fotografów i grafików, prenumeraty magazynu Digital Camera oraz bony o łącznej wartości 1100 zł.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony