Jestes tutaj: Home » FILM » Nowe „The X-Files”: Mitch Pileggi dołącza do obsady

Nowe „The X-Files”: Mitch Pileggi dołącza do obsady

(fot. channel5.com)Świetne wieści dla miłośników kultowego serialu. Po Chrisie Carterze, Gillian Anderson i Davidzie Duchovnym kolejny członek „starej gwardii” potwierdził swój udział w nowych odcinkach „Z archiwum X”. Początek zdjęć już latem.

Aktor ogłosił tę miłą wiadomość na swoim oficjalnym profilu na Twitterze. „Z radością ogłaszam, że Walter Skinner znów okaże swoją zrzędliwą twarz dwójce niesfornych dzieciaków. Jestem bardzo szczęśliwy.” – napisał w żartobliwym wpisie.

Tymczasem w mediach pojawiają się sprzeczne doniesienia dotyczące planowanej liczby odcinków nowej odsłony „Z archiwum X”. Do tej pory mówiono o sześciu epizodach, teraz pojawiają się informacje o trzynastu.

„Z archiwum X” to serial, który przeszedł do historii telewizji. Nakręcone do tej pory odcinki były emitowane w latach 1993-2002. W sumie powstało 9 sezonów, tj. 202 odsłony. Seria, będąca w istocie gatunkową mieszanką fantastyki naukowej, przygody, horroru, kryminału, dramatu i momentami także komedii, to już klasyka, na której wychowało się całe pokolenie widzów w wielu krajach świata.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony