Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Emocje muzyczne w parku Rozrywki czyli Top Stars Festiwal

Emocje muzyczne w parku Rozrywki czyli Top Stars Festiwal

(fot. materiały prasowe)Enej, Kamil Bednarek, Sylwia Grzeszczak, LemOn, Liber & Natalia Szroeder, Rafał Brzozowski, Margaret, Grzegorz Hyży, Kaen, Pajujo oraz Alergen wystąpią już 1 maja 2015 roku na pierwszym festiwalu TOP STARS Festival, który odbędzie się w parku Rozrywki w Zatorze.

1 maja 2015 roku Park Rozrywki Energylandia zapewne zapisze się na mapie największych festiwali muzycznych w Polsce! Pierwsza edycja zainauguruje otwarcie nowej koncertowej strefy Parku, w której powstanie scena, trybuny oraz strefy dla gości. Już w sezonie letnim organizatorzy zapraszają na wiele muzycznych atrakcji w tym m.in. na jeden dwudniowy koncert łączący na scenie artystów z lat 80-tych i 90-tych. Terminarz wszystkich planowanych koncertów na ten rok można zobaczyć na stronie: www.festival.energylandia.pl.

Top Stars Festival to impreza skierowana w szczególności dla entuzjastów współczesnej polskiej muzyki rozrywkowej. 1 maja na jednej scenie będzie można usłyszeć najpopularniejszego w kraju przedstawiciela muzyki reggae Kamila Bednarka, autora takich hitów jak „Cisza” czy „Chwile jak te”, o skoczne rytmy zadba grupa Enej, której muzyka łączy w sobie elementy folku i popu. Na scenie zaprezentuje się również zespół LemOn, który zdobył serca wielu słuchaczy. Grzegorz Hyży, który w krótkim czasie podbił serca wielu nie tylko słuchaczek również zaśpiewa swoje największe przeboje podobnie jak Sylwii Grzeszczak, piosenkarka oraz kompozytorka. Oprócz niej usłyszeć będzie można młodą wokalistkę Natalię Szroeder, której piosenki w głównej mierze powstały przy współpracy z Liberem. Margaret, której piosenkę „Thank you very much” zna chyba każdy fan muzyki również wystąpi tego dnia w Zatorze. To jednak nie koniec atrakcji tego wieczoru, bowiem wśród gwiazd Top Stars Festivalu można znaleźć również Rafała Brzozowskiego, którego piosenkę „Tak blisko” nuciła i nadal nuci cała Polska. Wiele gwiazd jednego wieczoru tylko w Zatorze w Parku Rozrywki!

Kupując bilet na Top Stars Festival dostęp do wszystkich atrakcji Parku w czasie trwania koncertu jest darmowy. Aktualnie trwa sprzedaż biletów z drugiej puli w promocyjnej cenie 69 złotych.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony