Jestes tutaj: Home » FILM » Ryan Gosling i Harrison Ford razem w kontynuacji klasyki kina sci-fi?

Ryan Gosling i Harrison Ford razem w kontynuacji klasyki kina sci-fi?

(fot. materiały prasowe)Powstanie ciąg dalszy „Łowcy androidów” (oryginalny tytuł: Blad Runner). W obsadzie na pewno znajdzie się filmowy Indiana Jones, który ponownie wcieli się w postać Dicka Rickarda. Jest spora szansa, że na planie będzie mu partnerował ulubieniec żeńskiej części publiczności – Ryan Gosling.

Negocjacje w tej sprawie już trwają. W najbliższych dniach przekonamy się, czy gwiazda „Drive”, „Crazy, Stupid, Love” czy „Pamiętnika” zostanie zaangażowana do sequela filmu-legendy, jakim niewątpliwie jest „Łowca androidów.

W fotelu reżysera zasiądzie Denis Villeneuve, twórca m. in. wciągającego thrillera „Labirynt” z H. Jackmanem i J. Gyllenhallem w rolach głównych. Scenariusz filmu współtworzą Hampton Fancher (pracował też przy pierwszym filmie o tytułowym Łowcy z 1982) oraz Michael Green. Ridley Scott, reżyser pierwszej części, także weźmie udział w produkcji – tym razem jako producent wykonawczy.

„Łowca androidów 2” przedstawi historię rozgrywającą się dziesiątki lat po tych opisanych w pierwowzorze. Fani powinni się uzbroić w cierpliwość, ponieważ ekipa rozpocznie zdjęcia dopiero latem przyszłego roku. Miejmy nadzieję, że do tego czasu Harrison Ford zdąży powrócić do pełni sił po wypadku awionetki z 5 marca tego roku.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony