Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Konwent Tatuażu we Wrocławiu już w ten weekend

Konwent Tatuażu we Wrocławiu już w ten weekend

(fot. wroclaw.tattookonwent.pl)W tym roku ostatni weekend kwietnia jest szczególny dla fanów modyfikacji ciała. Właśnie wtedy we Wrocławiu, po raz czwarty, odbędzie się Tattoo Konwent.

Oprócz wystawców-tatuatorów z całej Polski będzie można również wziąć w udział w różnych niesamowitych wydarzeniach. Najważniejsze z nich są pokazy: prosto z Londynu zaszczyci nas swoją obecnością Leah Debrincat, która specjalizuje się w tańcu brzucha, a jako atrybut używa ostrych noży. Następna niesamowita osoba to Miss Crash, która współpracowała z takimi osobistościami jak m.in. Marilyn Manson i nie można, w żadnym wypadku, przejść obok niej obojętnie, a jej wystąpienie na pewno zapamięta się na długo… Oba przedstawienia przeznaczonesą wyłącznie dla widzów pełnoletnich. Ponadto organizator konwentu przewiduje koncerty takich kapel jak m.in. The Stubs, Warsaw City Rockers, Ruin Cats oraz After Laughter.

Wejście na teren festiwalu zaczyna się od godziny 13-stej w sobotę, a od godziny 12:30 w niedzielę. Cena biletów na dwa dni to 50 zł, na jeden (wybrany przez siebie) dzień – 35 zł. Można również nabyć wejściówkę VIP za 200 zł, a w jej cenę wchodzi opłata za wejście, napoje (w tym również alkohol) oraz oficjalna koszulka Tattoo Konwent.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony