Jestes tutaj: Home » FILM » Poznaj Różne Smaki Kina z Wedlem – zapraszamy na specjalne pokazy co piątek, od 3 kwietnia do 1 maja

Poznaj Różne Smaki Kina z Wedlem – zapraszamy na specjalne pokazy co piątek, od 3 kwietnia do 1 maja

(fot. materiały prasowe)Multikino i Wedel zapraszają wszystkich prawdziwych koneserów na Różne Smaki Kina z Wedlem. W każdy piątek, od 10 kwietnia do 1 maja zaprezentujemy jeden wybrany film z różnych regionów Europy, zaś każdy uczestnik pokazu będzie mógł skosztować legendarnych Wedlowskich Deserów.

Co kraj to obyczaj. Tę popularną maksymę można też odnieść do smaków, gustów, upodobań. Multikino i Wedel z przyjemnością zapraszają Widzów w podróż dla prawdziwych smakoszy: jej wartość docenią nie tylko koneserzy kina, ale również wszyscy widzowie, którym bliskie są rozkosze podniebienia. Podczas pokazów najlepszych filmów z rozmaitych zakątków Europy, będzie można też zasmakować różnych smaków Wedlowskich pralin: tiramisu oraz panna cotta, tym samym wszyscy widzowie wezmą jednocześnie udział w degustacji tych smakołyków.

Różne smaki kina z Wedlem – harmonogram pokazów:

17.04, piątek, godz. 20:00
„Wielkie piękno”
reż. Paolo Sorrentino
Francja, Włochy 2013, 2h 22’

Historia starzejącego się dziennikarza, który przemierzając ulice Wiecznego Miasta, wspomina swoją pełną namiętności, acz bezpowrotnie utraconą młodość. Oscar dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego!

24.04, piątek, godz. 20:00
„Klub dla wybrańców” – premierowo
Reż. Lone Scherfig
Wielka Brytania 2014, 1h 46’

Pochodzący z zamożnych rodzin Miles i Alistair rozpoczynają naukę na Oksfordzie. Wstępują również do klubu Riot, w którym członkowie uważają, że wszystko można zdobyć za pieniądze.

1.05, piątek, godz. 20:00
„Koneser”
Reż. Giuseppe Tornatore
Włochy 2013, 2h 11’

Po śmierci rodziców Claire Ibbetson dziedziczy kolekcję dzieł sztuki o nieoszacowanej wartości. Dziewczyna zleca wycenę spadku panu Oldmanowi, szanowanemu właścicielowi domu aukcyjnego.

Kina, w których odbędzie się wydarzenie:
Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań Malta, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Zabrze, Łódź.

Ceny biletów:
Ze wszystkich sił, Klub dla wybrańców: 20 zł – normalny,  17 zł – ulgowy
Wielkie piękno, Koneser: 16 zł – normalny, 13 zł – ulgowy
Karnet na wszystkie pokazy: 50 zł

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony