Jestes tutaj: Home » MUZYKA » „Conchita” – płyta nie tylko dla fanów Eurowizji już w maju

„Conchita” – płyta nie tylko dla fanów Eurowizji już w maju

(fot. materiały prasowe)Zwycięstwo w konkursie Eurowizji w 2014 r. przyniosło jej światowy rozgłos, na który od dawna zasługiwała – teraz Conchita Wurst, jedyna na świecie wokalistka w której piersi „biją dwa serca”, nadchodzi z płytą długogrającą.

Wcześniej znana jako Tom Neuwirth, całe życie zmagała się z dyskryminacją, co podsunęło jej pomysł stworzenia kobiety z brodą jako symbolu tego co ‚inne’, pobudzającego do refleksji i dyskusji o normalności. „Conchita” – debiutancki album zawiera 12 piosenek, których głównym przesłaniem jest wiara w siebie, zachęcanie do bycia sobą i nie oglądaniu się na innych, wśród nich przeboje singlowe – „Heroes”, „You Are Unstoppable” i numer, od którego rozpoczęła się światowa kariera Conchity – „Rise Like A Phoenix”. Od strony muzycznej album zawiera fuzję wszystkich ulubionych gatunków – od muzyki pop po orkiestrowe aranżacje przywodzące na myśl austriackiego walca. Album „Conchita” dostępny będzie w Polsce w wersji CD standard oraz w specjalnym eleganckim opakowaniu (wersja deluxe).

Kilka dni po premierze płyty – 23 Maja b.r. – Conchita Wurst wystąpi podczas tegorocznego finału konkursu Eurowizji. Gala transmitowana będzie przez TVP1.

Tracklista:
1. You Are Unstoppable
2. Up for Air
3. Put That Fire Out
4. Colours of Your Love
5. Out of Body Experience
6. Where Have All the Good Men Gone
7. Somebody to Love
8. Firestorm
9. Pure
10. Heroes
11. Rise Like a Phoenix
12. Other Side of Me

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony