Jestes tutaj: Home » FILM » Stand Up w Multikinie – Piotr Bałtroczyk na żywo w 9 kinach sieci Multikino

Stand Up w Multikinie – Piotr Bałtroczyk na żywo w 9 kinach sieci Multikino

(fot. materiały prasowe)Sieć kin Multikino wspólnie z Agencją Artystyczną AKRAT zapraszają w kwietniu i w maju na Stand Up Piotra Bałtorczyka pt. „Druga 50-tka Piotra Bałtroczyka”. Stand Up odbędzie się na żywo w 9 kinach sieci Multikino.

Piotr Bałtroczyk – urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie. Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił. Potem – zazdroszcząc kolegom powodzenia u płci przeciwnej – stał się Bałtroczyk tzw. poetą-pieśniarzem. Nie była to twórczość łatwa dla publiczności. Bałtroczyk jest twórcą tzw. pętli śmierci, znanej też jako „Obieg Bałtroczyka”; są to akordy a-moll, C-dur, E-dur wykonywane długo, monotonnie i nad wyraz jednostajnie. Szczątkowe powodzenie nie trwało długo i Bałtroczyk poszedł w naukę. Uczył studentów przedmiotów o nazwach długich i niejasnych. Odmówił pisania pracy doktorskiej, więc musiał przestać uczyć. Studenci ciesząc się rozpalili ognisko i pili alkohole.

Stał się Bałtroczyk konferansjerem, zapowiadaczem tych, którzy nauczyli się tego, czego on nauczyć się nie mógł. Nie do końca wiadomo, czemu mu się powiodło, ale to fakt. Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Poprowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie poprowadził, niż odwrotnie. Naprawdę jest Bałtroczyk osobnikiem depresyjnym i monotematycznym (dzieci, samochody, motocykle). W pracy nie pije, poza pracą z przyjemnością. Ma dwa garnitury, jeden elegancki, a drugi garnitur.

Zapraszamy na najnowszy program kabaretowy pt. „Druga 50-tka Piotra Bałtroczyka”.

Stand Up Piotra Bałtroczyka zobaczymy na żywo w kwietniu i maju w 9 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Poznań 51, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze.

Harmonogram występów Piotra Bałtroczyka w Multikinie:
13 kwietnia – Multikino Gdynia
14 kwietnia – Multikino Gdańsk
16 kwietnia – Multikino Poznań 51
23 kwietnia – Multikino Szczecin
27 kwietnia – Multikino Kraków
28 kwietnia – Multikino Zabrze
30 kwietnia – Multikino Wrocław Pasaż Grunwaldzki
4 maja – Multikino Bydgoszcz
5 maja – Multikino Warszawa Złote Tarasy

Start: 20:00
Czas wydarzenia: ok. 80 min.
Sugerowany wiek widzów: 18+. Stand Up może zawierać niecenzuralne treści.

Bilety: 50 zł
Bilety do nabycia w kasach kin oraz na www.multikino.pl

Współorganizator: Agencja Artystyczna AKRAT (www.akrat.pl)

Patroni: fdb.pl, kulturaonline.pl, Mówią Na Mieście, dlastudenta.pl, Puer.pl oraz Radio Kolor

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony