Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Kolor pożądania

Kolor pożądania

(fot. materiały prasowe)Już 8 kwietnia premiera bestsellerowej książki „Barwy miłości – wyzwolona” Kathryn Taylor. To wciągająca, pełna namiętności powieść erotyczna, uznana za najlepszą z gatunku od czasów „50 twarzy Greya”.

Grace jest młoda i niedoświadczona; do tej pory nieszczególnie interesowała się mężczyznami. Dopiero kiedy podczas praktyk w Londynie poznaje charyzmatycznego Jonathana Huntingtona, budzi się z uśpienia. Jonathan jest bogaty, niewiarygodnie atrakcyjny, a do tego ma odziedziczyć tytuł szlachecki – mimo to daleko mu do księcia z bajki. Coraz bardziej wciąga Grace w świat mrocznych żądzy, a ona coraz głębiej wpada w sidła namiętności. Ale kiedy mężczyzna poprosi ją o niemożliwy dla niej dowód miłości, Grace uświadomi sobie, jak niebezpieczne jest uczucie, jakim go darzy. Oboje niedługo uświadomią sobie jedno: namiętności nie można się oprzeć!

Autorka z niezwykłym wyczuciem kreuje wyraziste postacie, zanurzone w obłędnej namiętności,  których usilne dążenia do szczęścia mogą prowadzić do autodestrukcji. Kathryn Taylor mistrzowsko buduje erotyczne napięcie, zabiera swoje czytelniczki do świata wyrafinowanych seksualnych fantazji i spełnia ich najskrytsze pragnienia. Historia uczucia rodzącego się między dwojgiem bohaterów to połączenie pikantnego romansu i refleksji nad silniejszym od rozsądku dążeniem do spełnienia. Powieść „Barwy miłości – wyzwolona” okazała się bestsellerem w Niemczech i Stanach Zjednoczonych, w wielu recenzjach dziennikarzy i opiniach czytelniczek powieść stawiana była w tym sam rzędzie co książki Sylvii Day i seria „50 twarzy Greya”. Tą pozycją autorka udowadnia, że dołącza do grona najlepszych pisarek literatury zmysłowej.

„Zmieszana i zdezorientowana staram się spojrzeć mu w oczy. Kiedy je widzę, znów zapadam się bezradnie w ich błękicie i jestem gotowa przysiąc, że jest w nich coś, czego wcześniej nie dostrzegłam. Ból” [fragment książki]

Kathryn Taylor zaczęła pisać już jako dziecko – pierwszą historię opublikowała w wieku jedenastu lat. Już wtedy wiedziała, że w przyszłości chce żyć z pisania. Po kilku latach zawodowych eksperymentów i osobistym happy endzie spełniła swoje marzenie: „Barwy miłości – Wyzwolona” to jej pierwsza powieść.

Autor: Kathryn Taylor
Tytuł: „Barwy Miłości – wyzwolona”
Wydawnictwo: AKURAT
Data premiery: 08.03.2015
Stron: 354
Cena detaliczna: 34,90 zł

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony