Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Artur Andrus „Cyniczne Córy Zurychu”

Artur Andrus „Cyniczne Córy Zurychu”

(fot. materiały prasowe)Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu „Mistrz Mowy Polskiej”. Na co dzień redaktor trójkowej „Akademii rozrywki”, znany i lubiany konferansjer, komentator „Szkła kontaktowego”.

W czasie spotkań z publicznością Andrus mówi i śpiewa. Na recital kabaretowy składają się bardzo różne utwory: inny tekst, inna muzyka, inny charakter, inna bajka, inna beczka, inna parafia. Ale wszystkie powstały mniej więcej w tym samym celu. Dla żartu, a czasem nawet wygłupu. Jeśli da się przy nich uśmiechnąć – cel zostanie osiągnięty. W piosenkach, wierszach, anegdotach autor opowiada o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach.

W marcu br. piosenki, które powstały w ostatnim czasie zostały utrwalone i wydane na płycie pt. Cyniczne córy Zurychu. Do udziału w nagraniach zostali zaproszeni zaprzyjaźnieni artyści, w Teatrze Roma będziemy mogli oglądać Grupę MoCarta!

Przyjdźcie, zobaczcie, posłuchajcie.

Wykonawcy:
Artur Andrus
Wojciech Stec – fortepian, gitara
Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
Paweł Żejmo – perkusja
W Warszawie gościnnie – Grupa MoCarta

20 kwietnia 2015 r. godz. 19:00 – Warszawa, Teatr Roma
Bilety: 125 zł, 100 zł, 75 zł do nabycia: kasy teatru, empik oraz w Internecie: ebilet.pl, eventim.pl, biletin.pl, biletyna.pl

4 maja 2015 r. godz. 19:00 – Teatr Wielki, Poznań
Bilety: 100 zł, 85 zł, 65 zł do nabycia w kasie teatru, CIM (ul. Ratajczaka 44), empikach i Internecie na biletin.pl, eventim.pl, bilety24.pl, biletyna.pl

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony