Jestes tutaj: Home » FILM » Netflix podbija kolejne kraje

Netflix podbija kolejne kraje

(fot. pando.com)Z niezwykle popularnego serwisu internetowego od dawna korzystają już Amerykanie oraz część mieszkańców Europy. Teraz nadszedł czas na Australijczyków i Nowozelandczyków, a wkrótce także Japończyków. Właściciele internetowego giganta zapowiadają dalszą ekspansję.

Ich celem jest dotarcie do odbiorców w kolejnych 200 państwach w ciągu następnych 2 lat. Oferta Netflix jest bardzo bogata i przez to atrakcyjna dla internautów na całym świecie. Mowa tu przecież o zbiorze liczącym prawie 1000 filmów i ponad 200 seriali. Jedyną „niedogodnością” wydaje się jego odpłatność.

Internauci japońscy, australijscy i nowozelandzcy muszą się jednak liczyć z tym, że oferowana im lista atrakcji będzie krótsza niż w przypadku wersji amerykańskiej. Użytkownicy z tych państw będą mieli do dyspozycji nieco ograniczoną ofertę filmową i serialową, a to z powodu odmiennych regulacji dotyczących praw autorskich.

Netflix to aktualnie największa legalna, streamingowa baza filmów on-line na świecie. Globalna liczba użytkowników szacowana jest na blisko 50 mln.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony