Jestes tutaj: Home » FILM » Bradley Cooper spróbuje sił jako reżyser?

Bradley Cooper spróbuje sił jako reżyser?

(fot. ibtimes.com)Niedawno popularny aktor wcielił się w rolę słynnego snajpera Chrisa Kyle’a w najnowszym filmie Clinta Eastwooda, a podobno już szykuje się do prac nad nowym tytułem. Tym razem miałby stanąć po drugiej stronie kamery. Czy zatem pójdzie w ślady Angeliny Jolie, która z sukcesem rozpoczęła działalność reżyserską?

Chodzi o film zatytułowany „Narodziny gwiazdy”. Co ciekawe, pierwotnie to właśnie Eastwood miał kierować pracami na planie. Wiele mówi się o udziale w projekcie Beyonce. Możliwe też, że Cooper mógłby wystąpić w filmie obok gwiazdy pop. Obecnie trwają rozmowy aktora ze studiem Warner Bros, w czasie których ustalane są szczegóły współpracy.

„Narodziny gwiazdy” to remake obrazu z 1937 roku. W rolach głównych wystąpili wtedy Janet Gayner i Frederic March. W późniejszych latach powstawały następne wersje opowieści – zagrały w nim kolejno Judy Garland i Barbra Streisand.

„A star is born” traktuje o losach pary artystów. Gwiazdor muzyki pomaga młodej adeptce piosenki zdobyć popularność i osiągnąć sukces. Bohaterowie zakochują się w sobie. Wkrótce zaczynają się problemy. Uczucie łączące dwoje wrażliwych ludzi zostaje wystawione na ciężką próbę.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony