Jestes tutaj: Home » LITERATURA » „Plan Idealny” – doskonała komedia kryminalna

„Plan Idealny” – doskonała komedia kryminalna

(fot. materiały prasowe)Powiedzieć, że Steve, Miguel i Bryan są przyjaciółmi to zdecydowanie za dużo. Są jedynie znajomymi, którzy postanawiają przeprowadzić napad doskonały. Za swój cel obierają ekskluzywny hotel Reina, położony na wyspie w hiszpańskim Costa Brava.

Plan jest doskonały – w całości opiera się na obliczeniach komputerowych i statystykach. Steve, który jest mózgiem całej operacji, zaplanował wszystko w najdrobniejszych szczegółach – łącznie z tym, jak pod nieobecność gości dostać się do pokoi, okraść hotelowy sejf i wysadzić most łączący wyspę z lądem. Pozostaje jedynie wcielić ten dokonały plan w życie – mężczyźni przyjeżdżają więc do hotelu jako goście, nawiązują nowe znajomości i badają teren.

Sytuacja jednak komplikuje się, gdy odkrywają, że ktoś ich uprzedził i działając w taki sam sposób, dokonał skoku idealnego i zagarnął dla siebie całą pulę…

Prawdziwa sztuka do okraść złodzieja! Michael Crichton jakiego w Polsce nikt nie znal!

Premiera książki: 10 kwietnia 2015 r. 

Michael Crichton – gigant ciała (już na studiach miał 206 cm wzrostu) i umysłu (przez wielu nazywany Juliuszem Vernem XXI wieku). Jako John Lange napisał osiem powieści, publikowanych pomiędzy 1966 a 1972 rokiem – świetnych komercyjnych thrillerów, w których eksperymentował z różnymi gatunkami literackimi, zanim prawdziwą sławę przyniósł mu Park Jurajski.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony