Jestes tutaj: Home » FILM » Najbardziej popularny raper młodego pokolenia – „Drake’s Homecoming: The lost footage” 19 marca na Wielkim Ekranie w Multikinie

Najbardziej popularny raper młodego pokolenia – „Drake’s Homecoming: The lost footage” 19 marca na Wielkim Ekranie w Multikinie

(fot. materiały prasowe)Kim tak naprawdę jest Aubrey Drake Graham i kto stoi za jego karierą? Zobacz historię chłopaka z Toronto i posłuchaj jego największych przebojów w filmie „Drake’s Homecoming: The lost footage” już 19 marca w Multikinie!

Do tej pory uważano, że nagrania z przełomowego koncertu Drake’a w Toronto przepadły na zawsze. Po odkryciu zachowanych w świetnym stanie oryginałów postanowiono stworzyć wyjątkowe koncertowe widowisko. Dodatkowym materiałem są wywiady z Jamesem Princem oraz jego synem Jasem Princem uważanym za odkrywcę talentu Drake’a. Muzyczne dzieło zawiera takie międzynarodowe przeboje, jak „Best I Ever Had” oraz „Succesful”.

Drake, właściciel wielokrotnej platyny i zdobywca nagrody Grammy, stawiał pierwsze kroki w popularnym serialu „Degrassi: Nowe pokolenie”. Później w trasę koncertową zabrał go sam Lil Wayne, będący pod wrażeniem muzyki Drake’a. Artysta jest niezwykle kreatywny i konsekwentnie podąża ścieżką kariery. Drake nosi dumne miano artysty z największą liczbą piosenek na pierwszym miejscu listy przebojów Billboardu w kategorii R&B/Hip-Hop.

Drake’s Homecoming: The lost footage” będzie można zobaczyć 19 marca o 20.00 w całej w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote tarasy, Wrocław Pasaż, Włocławek, Zabrze, Lublin, Katowice, Olsztyn.

Ceny biletów: 26 zł normalne / 22 zł Facebook / 21 zł Multikino&Gala

Na cykl Koncertów na Wielkim Ekranie w Multikinie zaprasza Fiat Auto Poland.
Multikino i Fiat Auto Poland, producent zawsze gotowego do drogi nowego Jeepa® Renegade zapraszają fanów muzyki na Wielkim Ekranie w Multikinie do konkursu „Jeep® w Multikinie” więcej informacji na: https://multikino.pl/pl/wydarzenia/koncerty/jeep-w-multikinie-podczas-koncertow

Bilety na „Drake’s Homecoming: The lost footage” w sprzedaży od 24 lutego. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony