Jestes tutaj: Home » FILM » Nagrodzono twórców najlepszych plenerów filmowych i serialowych.

Nagrodzono twórców najlepszych plenerów filmowych i serialowych.

(fot. chino58.rssing.com)W sobotę 7 marca w Beverly Hills odbyła się druga edycja Location Managers Guild of America Awards. Uroczyste wręczenie branżowych wyróżnień miało miejsce w Wallis Annenberg Center for the Performing Arts.

Każdy miłośnik kina wie, jak ważne w filmie są widoki, otoczenie stanowiące tło dla wydarzeń rozgrywających się na dużym (lub małym) ekranie. Zachwycające, zapierające dech w piersiach krajobrazy stanowią dodatkowy atut każdej produkcji.

Członkowie gildii skupiającej osoby odpowiedzialne za wybór i profesjonalny aranż najpiękniejszych i najbardziej inspirujących lokalizacji głosowali w kilku kategoriach. I tak, wśród filmów, których akcja toczy się współcześnie, zwyciężyła Nancy Haecker za „Dziką drogę”. W konkurencji filmów kostiumowych nagrodzono Klausa Darrelmanna za „Grand Budapest Hotel”. Jeśli chodzi o seriale, największe uznanie zdobyli Batou Chandler („Detektyw” – najpiękniejsze lokalizacje w serialu rozgrywającym się współcześnie) oraz współpracujące przy „Zakazanym imperium” Amanda Foley i Audra Gorman (nagroda dla serialu kostiumowego).

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony