Jestes tutaj: Home » FILM » Filmy o „Niezniszczalnych” już były, teraz czas na serial

Filmy o „Niezniszczalnych” już były, teraz czas na serial

(fot. latino-review.com)Trwają przygotowania do realizacji nowego projektu z cyklu o doświadczonych komandosach-najemnikach, którzy pomimo nieuchronnego upływu lat imponują znajomością fachu, sprawnością, sprytem i wolą walki. Nową serię wyemituje na swojej antenie amerykańska telewizja FOX.

Nakręconym do tej pory trzem filmom kinowym (2010, 2012, 2014) przyświecała znana myśl „starzy, ale jarzy”. W cyklu pojawiły się największe gwiazdy – w tym Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jason Statham i Chuck Norris. „Niezniszczalni” to w pierwszej kolejności porcja solidnej sensacji z odpowiednią dawką strzelanin, walk wręcz i krwią wylewającą się z ekranu. Twórcy szykowanego serialu z pewnością będą podążać wytyczonym już tropem.

Współscenarzystami odcinków zostali Greg Coolidge, Kirk Ward i Brennan. Rolę producenta wziął na siebie sam Sylvester Stallone, jeden z odtwórców głównych ról w „The Expendables”. Obsada nie jest jeszcze znana, ale można się spodziewać, że widzowie zobaczą na ekranach znane twarze.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony