Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Premiera nowego teledysku Honoraty Skarbek

Premiera nowego teledysku Honoraty Skarbek

(fot. materiały prasowe)„Damy radę” to już 10 teledysk Honoraty Skarbek. Do tej pory klipy wokalistki zostały odtworzone ponad 35 milionów razy. Teledysk do nowego singla „Damy radę”, zapowiadającego trzeci krążek Honoraty, został nakręcony przez Grymuze i Lewicką, z którymi artystka pracuje od początku swojej kariery.
Piosenka opowiada o odwadze potrzebnej do zdobywania świata, realizowania swoich celów i wzięcia życia w swoje ręce. Tekst nakłania do samorealizacji, porzuceniu wszystkich obaw, wkraczając w świat dorosłego życia. Jest o pewnej siebie dziewczynie, która z podniesioną głową idzie przed siebie.
Tak jak w przypadku poprzednich teledysków, Honorata sama napisała scenariusz obrazujący piosenkę oraz jest odpowiedzialna za stylizacje. Możemy zobaczyć jak wokalistka wkrada się nocą z chłopakiem do klubu, gdzie jeżdżą na wrotkach, grają w kręgle czy odpalają gaśnice, robiąc przy tym hałas i spory bałagan. Żywe kolory wywołują uśmiech na twarzy oraz przywołują na myśl wiosnę i lato, które zbliża się dużymi krokami.
Honorata Skarbek to jedna z najpopularniejszych polskich Artystek młodego pokolenia. Dwa albumy, z których pochodzą świetnie przyjęte single m.in. „Nie powiem jak”, „Sabotaż”, „Lalalove” czy „Runaway” (przypomnijmy, że oba albumy uzyskały statusy Złotej Płyty), liczne wyróżnienia, nagrody muzyczne, częste koncerty oraz nieustanny rozwój artystyczny potwierdzają wysoką i wciąż rosnącą pozycję Honoraty na polskiej scenie muzycznej. Obecnie artystka kończy pracę nad jej trzecim albumem, którego premiera jeszcze wiosną tego roku!

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony