Jestes tutaj: Home » FILM » Tom Ford wykreuje kolejną filmową perłę?

Tom Ford wykreuje kolejną filmową perłę?

(fot. sakspov.saksfifthavenue.com)Jak się okazuje, „Samotny mężczyzna” to nie koniec przygody światowej sławy projektanta z kinem. Artysta powoli przygotowuje się do realizacji swojego drugiego ekranowego projektu. Tym razem czas na dwuczęściowy thriller.

Aktualnie Ford pracuje nad scenariuszem. Skrypt filmu będzie oparty na książce (na razie nie wiadomo jeszcze jakiej, projektant pragnie zachować tytuł w tajemnicy). Data rozpoczęcia zdjęć także nie jest znana. Mówi się o jesieni tego roku, między wrześniem a grudniem. Jest to okres przerwy w napiętym kalendarzu modowym, w branży mniej się wtedy dzieje. Artysta twierdzi, że do nakręcenia całości materiału wystarczy mu 6 tygodni.

Poprzednie dzieło Forda („Samotny mężczyzna” z 2009, z Julianne Moore i Colinem Firth’em) zdobyło uznanie widzów i krytyków na całym świecie. Był to film wysmakowany wizualnie, niezwykle estetyczny, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Miejmy nadzieję, że nowy obraz twórcy zostanie przez niego skrojony z podobną maestrią co „A single man”.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony