Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Diana Krall wystąpi w Polsce

Diana Krall wystąpi w Polsce

(fot. materiały prasowe)Nagrodzona pięcioma nagrodami Grammy® jazzowa pianistka i wokalistka Diana Krall to jedna z najbardziej utalentowanych i spełnionych osobowości we współczesnym świecie muzycznym.

Jest niezwykle szanowaną artystką, ma na swoim koncie liczne sukcesy zarówno na scenie, jak i w studiu nagraniowym. Może być producentką nowego albumu Barbary Streisand, aranżerką i muzycznym dyrektorem projektu Paula McCartney’a albo wyruszyć w trasę z  Neilem Youngiem. W  ciągu ostatnich 30 lat Krall sprzedała więcej albumów płytowych niż jakakolwiek inna jazzowa artystka, co pozwoliło jej osiągnąć status jednej z najbardziej ulubionych artystek swego pokolenia. Jej albumy dziewięciokrotnie osiągały złoto, trzy razy platynę i siedem razy wielokrotną platynę. Diana Krall jest prawdziwą potęgą muzyczną.

Diana Krall zagra w Polsce w ramach promocji swojej najnowszej płyty zatytułowanej „Wallflower”.
Warszawa – Torwar 20.10.2015 r. 

Nagrywając nowy album Krall świadomie postanowiła powierzyć produkcję muzyczną w ręce nagrodzonego 16- krotnie statuetką Grammy – Davida Fostera. Na albumie znalazły się piosenki pochodzące z lat 60tych jak i współczesne, ukazujące niezwykły talent wokalistki. Na trackliście znajdziemy więc popularne, klasyczne przeboje takie jak „California Dreaming” z repertuaru The Mamas and the Papas czy „Desperado” zespołu Eagles oraz ulubione utwory muzycznych bohaterów Krall: Boba Dylana („Wallflower”) i Eltona Johna („Sorry Seems To Be The Hardest Word”). Album zawiera także nowsze kompozycje jak „Don’t Dream It’s Over” zespołu  Crowded House  i wspaniałą nową kompozycję Paula McCartney’a („If I Take You Home Tonight”). Dzięki nowemu podejściu i zespołowemu wysiłkowi najnowszy album ukazuje Krall w zupełnie nowym świetle.

Bilety w cenach 199 pln – 379 pln.
Bilety w sprzedaży od 11 lutego (środa) od 10:00 na www.livenation.pl
Bilety VIP dostępne będą tutaj.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony