Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Janusz Leon Wiśniewski „Moje historie prawdziwe”

Janusz Leon Wiśniewski „Moje historie prawdziwe”

(fot. materiały prasowe)Kolekcjonerskie wydanie tekstów Janusza L. Wiśniewskiego. Prawdziwa uczta dla miłośników opowiadań jednego z najpopularniejszych pisarzy w Polsce i za granicą. Przejmujące historie, które rozgrywały się w tekstach Wiśniewskiego – i sercach czytelników – w ciągu ostatniej dekady, teraz zebrane w jedną całość.

„Moje historie prawdziwe” to kilkaset stron opowieści, które od lat zachwycają czytelników. Bawią, skłaniają do refleksji, zaspokajają głębokie pragnienia, na długo pozostają w pamięci. Tom zawiera wszystkie teksty pisarza wydawane wcześniej w dziewięciu osobnych zbiorach. To świetna wiadomość dla fanów Janusza L. Wiśniewskiego, ale też kusząca propozycja dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać twórczości jednego z najpopularniejszych polskich pisarzy. Opowiadania w kolekcjonerskim wydaniu ułożone są tematycznie: coś dla siebie znajdzie tu ONA, ON, wreszcie ONI.

Janusz Leon Wiśniewski — ukończył ekonomię i fizykę na Uniwersytecie im. Kopernika w Toruniu. Obronił doktorat na Politechnice Warszawskiej z informatyki. Habilitował się z chemii na Łódzkim Uniwersytecie Technicznym. Pracuje w firmie zajmującej się systemami informatycznymi, przeznaczonymi dla chemików. Opublikował: „S@motność w sieci” (2001), „Zespoły napięć” (2002), „S@motność w sieci: Tryptyk” (2003), „Los powtórzony” (2004), „Intymna teoria względności” (2005), „Molekuły emocji” (2006), „Czy mężczyźni są światu potrzebni?” (2007), „Sceny z życia za ścianą” (2008), „Zbliżenia”, „Ukrwienia”, „Na fejsie z moim synem”.

Janusz Leon Wiśniewski „Moje historie prawdziwe”
Oprawa twarda
Premiera: 18 marca
Wydawnictwo Literackie

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony