Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Czarodzieje tafli wystąpią w Warszawie

Czarodzieje tafli wystąpią w Warszawie

(fot. materiały prasowe)Już niedługo szykuje się prawdziwa gratka dla wszystkich polskich fanów łyżwiarstwa. Publiczność obecna na gali „Kings on Ice” będzie miała okazję podziwiać niezwykłe połączenie sprawności fizycznej, pięknej muzyki i artystycznego kunsztu choreografów. Przyjść na lodowy spektakl i zachwycić się – oto zadanie na ostatni dzień miesiąca!

Wirtuozi światowego łyżwiarstwa figurowego zaprezentują swoje umiejętności już 28 lutego na warszawskim Stadionie Narodowym. W pokazach wystąpią postaci doskonale znane wszystkim miłośnikom tej widowiskowej dyscypliny sportu. Wśród nich – Szwajcar Stephane Lambiel, Rosjanie Siergiej Jakimienko, Irina Słucka, a także największa gwiazda wieczoru Jewgienij Pluszczenko – wielokrotny mistrz świata, mistrz Europy, multimedalista igrzysk olimpijskich. Są to więc prawdziwe gwiazdy reprezentujące pierwszą ligę łyżwiarstwa, dawniej znakomici zawodnicy, którzy po zakończeniu lub zawieszeniu kariery poświęcili się jeździe w rewiach takich jak ta w stolicy.

Dwugodzinne łyżwiarskie show to istna feeria barw i dźwięków, uczta nie tylko dla oka, ale także dla ucha. Oprawę muzyczną, utrzymaną zgodnie z najlepszymi tradycjami w klasycznej, eleganckiej tonacji, zapewni skrzypek Edvin Morton. Muzyk zagra na wyjątkowym instrumencie – bardzo cennym, 300-letnim stradivariusie.

Ciągle jeszcze można dostać bilety na to interesujące wydarzenie. Ceny od 49 do 169 zł. Organizatorem imprezy jest firma Tesla Comunications. Początek gali o godz. 19:30.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony