Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Nie musisz być perfekcyjną panią domu

Nie musisz być perfekcyjną panią domu

(fot. materiały prasowe)Prasowanie, sprzątanie, pranie… Przekonaj się, że mogą przestać być dla ciebie utrapieniem, a ty w swoim domu będziesz szczęśliwą i zrelaksowaną kobietą. Sztuki pięknego życia na co dzień nauczysz się od autorki bestsellerowych „Lekcji madame Chic”.

Kiedy przyjechała do Paryża, Jennifer była zwykłą dziewczyną z Kalifornii, nie mającą pojęcia, czym jest styl i elegancja. Tego wszystkiego oraz sztuki życia à la française nauczyła ją dopiero madame Chic.

Minęły lata, Jennifer wróciła do USA, wyszła za mąż i założyła rodzinę. Wychowując dwie córeczki i prowadząc dom, wpadła w monotonię prania, prasowania, zmywania i sprzątania. Wtedy zaczęła przypominać sobie paryskie mieszkanie swojej mentorki, w którym stół na śniadanie pięknie nakrywano już poprzedniego wieczoru, a muzyka tworzyła subtelne tło rodzinnych spotkań i rytuałów. Takiego życia zapragnęła Jennifer i w ślad za tym postanowiła wypełniać swoje codzienne obowiązki jak madame Chic – uważnie i cierpliwie. Okazało się, że codzienna rutyna może stać się źródłem przyjemności.

Ten napisany z ujmującym wdziękiem oraz poczuciem humoru poradnik pełen jest pomysłów, przepisów i wskazówek, które pomogą wam zmienić irytujący dzień w miłe przeżycie.

Jennifer L. Scott – autorka dwóch poradników, które stały się międzynarodowymi bestsellerami: „Lekcje madame Chic” oraz „W domu madame Chic” oraz popularnego bloga The Daily Connoisseur. Jej felietony pojawiają się na stronach Huffington Post Style. Mieszka w Santa Monica w Kalifornii.

Strona autorki: www.jenniferlscott.com 

„Jeśli chcesz odkryć i docenić uroki codziennego życia, poradnik Jennifer będzie idealnym prezentem dla ciebie.” – Barnes & Noble

PREMIERA: 19 marca 2015 r.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony