Jestes tutaj: Home » LITERATURA » UWAGA KONKURS

UWAGA KONKURS

(fot. materiały prasowe)Wspólnie z Warszawską Firmą Wydawniczą, przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania pięć książek „Życie. Ekscentryczne życie aroganckiego, bezczelnego i obscenicznego megalomana” Jacka Antoniego Jackvilla.

Co należy zrobić? Odpowiedzieć na pytanie: „Kiedy premierę miała książka „Życie. Ekscentryczne życie aroganckiego, bezczelnego i obscenicznego megalomana”? Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@coolturalni24.pl do dnia 19.02.2015 r. Wśród nadesłanych odpowiedzi, wylosujemy pięć osób, które zostaną nagrodzone.

O książce:
A gdyby tak móc wcielić się, choć na jeden dzień, w księdza, policjanta, namiętnego kochanka lub noblistę? Jak wyglądałoby nasze życie i nasze wybory? Jackvill wie. Kolejne wcielenia to jednak nie tylko kaprys autora, chęć sprawdzenia, jak radzą sobie wykreowane przez niego postaci literackie. To zaproszenie czytelnika do refleksji nad ż y c i e m  w jak najszerszym wymiarze, a także pretekst do tego, by pokazać, jak w codziennym życiu zewsząd otacza nas obłuda i zakłamanie.

O Autorze:
Jacek Antoni Jackvill – twierdzi, że jego życiorys jest nudny, nieliteracki i woli się nim nie dzielić. Gdyby nie kuzyn poeta, zapewne dalej pisałby do szuflady, ale skoro Hilary Boyd mogła zadebiutować w wieku sześćdziesięciu lat, to każdy może. „Życie” to debiut pisarski autora.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony