Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Czarnecka i L.U.C razem. Premiera roku

Czarnecka i L.U.C razem. Premiera roku

(fot. materiały prasowe)Karolina Czarnecka i L.U.C pokazali teledysk do piosenki „Demakijaż”, pochodzącej z debiutanckiej płyty wokalistki. Klip wyreżyserowali Lucek i Mecek. 

L.U.C i Czarnecka połączyli swoje energie na zeszłorocznym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Dla obojga był to festiwal pełen emocji. Czarnecka, jako finalistka konkursu, stojąc pod sceną patrzyła jak L.U.C spada do zapadni i zabierają go do szpitala, potem sama nie wygrywając nic, wpadła do szufladki „Królowej Internetu”. Jej konkursowe wykonanie coveru „Hera, koka, hasz i lsd” stało się hitem internetu, z ponad 14-stoma milionami wyświetleń.

Po przeglądzie Karolina pojechała do artysty z propozycją wspólnej pracy. L.U.C postanowił pomóc zrobić Karolinie „Demakijaż”, będący zarazem komentarzem na temat trendów i mody.

– „Spodobała mi się jej energia i upór oraz dystans i świadomość abstrakcyjności swego sukcesu. Poza tym jako konceptualista ucieszyłem się, że w końcu kolejna osoba ma odwagę robić w Polsce pracochłonne projekty konceptualne z pogranicza muzyki i teatru. Uznałem, że warto jej pomóc bo ma potencjał a niesprawiedliwie dostała łatkę, która według mnie nie jest prawdą o niej. Postanowiłem pomóc jej wygrzebywać się z „Hery Koki” poprzez „Demakijaż”. To utwór, który z pewnością zawiedzie wielu fanów Koki i hitem raczej nie będzie, ale zrobiony jest zgodnie z naszą zajawką i sercem i to jest dla nas najważniejsze” mówi L.U.C

L.U.C skomponował muzykę i razem nagrali piosenkę „Demakijaż”, która znalazła się na debiutanckim krążku Karoliny. To drugi klip do płyty „Córka”. Pierwszy teledysk do „Hera, koka, hasz, lsd” miał premierę jeszcze przed wydaniem EP’ki i został sfinansowany, dzięki wsparciu internautów.

Premiera teledysku 3 lutego 2015 na portalu onet.pl
Na oficjalnym kanale YT Karoliny teledysk pojawi się od rana w środę (4.02.2015).

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony