Jestes tutaj: Home » slider » KSW 30 w Poznaniu

KSW 30 w Poznaniu

(fot. materiały prasowe)Najbliższa jubileuszowa gala KSW 30, odbędzie się w poznańskiej Arenie. Po takich miastach jak Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, przyszedł czas na Poznań. Największa organizacja MMA w Polsce, po raz pierwszy zawita do stolicy wielkopolski 21 lutego.

Jeśli Poznań to oczywiście nie może zabraknąć zawodników poznańskiego Ankosu Zapasy. W walce wieczoru, w obronie międzynarodowego mistrza federacji KSW, w wadze półśredniej wystąpi najmłodszy mistrz KSW, poznaniak Borys Mańkowski. Jego rywalem będzie Mikhail Tsarev. Rosjanin może okazać się najtrudniejszym rywalem Mańkowskiego w dotychczasowej karierze. To były zawodnik organizacji Bellator, legitymujący się 29 wygranymi walkami, który prawie wszystkie kończył przed czasem. Jego ostatnie 5 walk kończyło się nokautami.

Reprezentujący barwy Ankosu Zapasy Poznań, Mateusz Gamrot skrzyżuje rękawice ze znakomicie uderzającym zawodnikiem z Brazylii, Rodrigo Cavalheiro. Pojedynek z Cavalheiro na pewno nie będzie należał do łatwych. Na 15 wygranych walk, aż 12 razy Brazylijczyk nokautował swoich rywali.

Z innych ciekawie zapowiadających się walk, Rafał Moks zmierzy się z Aslambkiem Saidovem. Natomiast w jedynej żeńskiej walce tego wieczoru, mistrzyni KSW Karolina Kowalkiewicz, będzie walczyć w obronie tytułu z Brazylijką Kalindrą Farią. To zawodniczka notowana w pierwszej dziesiątce na świecie. Specjalistka muay thai i brazylijskiego jiu jitsu. Mająca w dorobku 15 zwycięstw i tylko 4 przegrane. Na gali wystąpi również Anzor Azhiev, który jako jedyny nie poznał jeszcze rywala.

Pozostałe walki na gali KSW 30:
Michał Włodarek – Syzmon Bajer (-120 kg)
Jakub Kowalewicz – Łukasz Rajewski (-70 kg)
Kamil Gniadek – Mateusz Zawadzki (- 70 kg)

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony