Jestes tutaj: Home » FILM » 50 sekund po północy premierowe pokazy filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya” w kinach sieci Multikino

50 sekund po północy premierowe pokazy filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya” w kinach sieci Multikino

(fot. materiały prasowe)W nocy z 12 na 13 lutego – 50 sekund po północy w wybranych kinach sieci Multikino odbędą się premierowe pokazy najbardziej oczekiwanej premiery tego roku – „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Wybierz swoje kino i zobacz film jako pierwsza.

Ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat. Książka „Pięćdziesiąt twarzy Greya” uznawana jest za najszybciej sprzedającą się w historii literatury; do dziś serię kupiło ponad 100 milionów osób na całym świecie.

Studentka literatury Anastasia Steele (Dakota Johnson) poznaje przystojnego, tajemniczego milionera Christiana Greya (Jamie Dornan). Początkowe zauroczenie przemienia się w gorący, perwersyjny romans, który na zawsze zmieni życie Anastasii. Najbardziej oczekiwana premiera roku.

Wyjątkowy seans filmy „Pięćdziesiąt twarzy Greya” 50 sekund po północy odbędzie się we wszystkich kinach sieci Multikino (z wyjątkiem kina w Sopocie).

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. Nie ma możliwości rezerwacji biletów.

Twórcy filmu:
Reżyseria: Sam Taylor-Johnson
Scenariusz: Kelly Marcel
Zdjęcia: Seamus McGarvey
Muzyka: Danny Elfman
Produkcja: Dana Brunetti, Michael De Luca, E.L. James
Producent wykonawczy: Peter Schlessel, Marcus Viscidi

Na podstawie książki „Pięćdziesiąt twarzy Greya” E.L. James

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony