Jestes tutaj: Home » FILM » 16. edycja Nocy Kina już 30 stycznia w kinach sieci Multikino

16. edycja Nocy Kina już 30 stycznia w kinach sieci Multikino

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Już 30 stycznia br. odbędzie się 16. edycja Nocy Kina! Poprzednie imprezy gromadziły pond 20 tysięcy widzów. O tym, czy najbliższa pobije rekord frekwencyjny dowiemy się już 30 stycznia, kiedy kinomani wypełnią sale kin w 19 miastach.

30 stycznia sieć kin Multikino zaprasza do udziału w 16. edycji Nocy Kina, podczas której kinomani będą mieć okazję zobaczyć najciekawsze filmy z ostatnich miesięcy. Bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami, a w repertuarze znajdą się komedie, horrory, dramaty oraz filmy akcji.

16. edycja Nocy Kina odbędzie się 30 stycznia 2015 roku w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze, Łódź.

Repertuar:
– „Gość”
– „Klątwa Jessabelle”
– „Za jakie grzechy, dobry Boże?”
– „Mów mi Vincent”
– „Strażnicy Galaktyki”
– „Psy” – film po rekonstrukcji cyfrowej
– „John Wick”
– „Gwiazd naszych wina”
– „Bogowie”

Warszawa Targówek
– „Babadook”
– „Annabelle”
– „Za jakie grzechy, dobry Boże?”
– „Mów mi Vincent”
– „Strażnicy Galaktyki”
– „Psy” – film po rekonstrukcji cyfrowej
– „John Wick”
– „Gwiazd naszych wina”
– „Bogowie”

Ceny biletów:
Od 12 stycznia 2015: 24 zł normalne / 22 zł ulgowe / 20 zł Facebook

Bilety można nabyć od 1 stycznia w kasach biletowych, w całej sieci kin Multikino oraz online przez stronę www.multikino.pl

O szczegółowy repertuar zapytaj w swoim kinie. Kartonikowy repertuar wraz z wielką dolewką otrzymasz z biletem od 16 stycznia 2015 roku. Osoby, które zakupiły bilety w przedsprzedaży otrzymają kartonikowy repertuar wraz z dolewką po wcześniejszym pokazaniu biletu w kasie po 16 stycznia lub w dniu imprezy.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony