Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Teresa Werner ponownie zaśpiewa w Poznaniu

Teresa Werner ponownie zaśpiewa w Poznaniu

1 lutego w (archiwum artystki)poznańskim Teatrze Muzycznym po raz kolejny wystąpi Teresa Werner – królowa śląskiej piosenki. Artystka zaprezentuje utwory ze swojej pierwszej płyty „Spełnić marzenia” oraz nowe piosenki z ostatniej jej płyty „Szczęśliwe chwile”. Koncert rozpocznie się o godz 16:00, a bilety do nabycia w kasie Teatru oraz w Internecie.

Teresa Werner pochodzi z Nakła Śląskiego. W wieku 16 lat została członkiem Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. Jako jego solistka występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall, Azji, Afryce i na Broadwayu. W 1991 roku reprezentowała zespół „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie zajęła pierwsze miejsce.

Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając signiel „Miłość jest piękna”. Później ukazał się pierwszy album artystki „Spełnić marzenia”. W sierpniu 2013 roku Teresa Werner była gościem Międzynarodowego Festiwalu „Večeri dalmatinske ansone 2013” w chorwackim Sibeniku. Największe jej przeboje to: „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała”, „Kocham swoje morze”.

Bilety w cenie 55 złotych są do nabycia w kasie Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony